MISTR SMĚNY NA ÚDRŽBĚ

Co vás čeká

1)
Výroba:

Vyřizování každodenních problémů údržby forem (zahrnující problémy se stroji, kvalitou, dodávkami a zaměstnanci).
Rozdělení činností pro jednotlivé pracovníky na směně.
Zajistit plnění stanovených cílů.
Kontrola kvality provádění údržby.

2)
Kvalita

Analyzovat neshody a přispívat k pokračujícímu zlepšení procesu údržby, podávat zprávy nadřízenému o chybách a dalších problémech s kvalitou a údržbou.
Vést záznamy o neshodách.
Kontrolovat dodržování standardizované práce.

3)
Personál

Kontrolovat dodržování standardů bezpečnosti práce na pracovišti (zahrnující nošení ochranných pomůcek), hodnotit podřízené zaměstnance.
Přispívat ke zlepšování bezpečnosti na pracovišti.
Zaučit nové zaměstnance.
Sledovat a posuzovat nutnost proškolování.
Zajistit dodržování standardizované práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Hledáme týmového hráče, avšak který umí vést vlastní tým. Někoho, kdo bude řídit schopné údržbáře a také se nebude bát manuálně pomoci a vyhrne rukávy, když bude potřeba. Jedná se o zodpovědnou pozici, která má za úkol zaštítit směnu a to nejen po výrobní, ale i po personální a kvalitativní stránce.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Zkušenosti s řízením zaměstnanců ve výrobní společnosti, ideálně z oboru (automotive, nástrojárna, zámečničina), technické vzdělání není podmínou, ale nahradí ho dlouholetá praxe.

Co vám můžeme nabídnout:

Dlouhodobou a stabilní spolupráci, pomoc od nadřízeného, kvalitní zaškolení a to nejen na začátku, poděkování za dobře odváděnou práci spojenou s lidským přístupem. Mzdu dle zkušeností spolu s finančním ohodnocením ve formě bonusu na měsíční bázi, benefity naší společnosti - 25 dní dovolené, dotovanou kantýnu na pracovišti, masáže, posilovnu, příspěvek na dojíždění, firemní akce, kafeterie a v rámci tohoto benefitu i příspěvek na penzijní připojištění a další.


 

Pokud máte o pracovní pozici zájem, zašlete nám životopis na adresu job@aisin.co.cz 

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost AISIN EUROPE CZECH MANUFACTURING  s.r.o., IČ 26052377, se sídlem Čížovská 456, 397 01 Písek zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy .Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze  v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, telefonní číslo, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné další třetí osobě.  V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům v sídle naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.“