SPECIALISTA OBRÁBĚNÍ

 

Máte zkušenosti z výroby, obrábění nebo automobilového průmyslu ? Nebo jste právě dostudovali strojírenský obor ? Chcete mít fajn nadřízeného, který pro Vás bude inspirací ? Rádi získáváte nové zkušenosti a nebojíte se občas letět do Japonska ?

 

Co by Vás na pozici čekalo?

  • racionalizace sériové výroby
  • příprava nových projektů (výběr dodavatele, přejímky, instalace zařízení)
  • komunikace se zahraničními partnery
  • mezinárodní tým (každodení využití AJ)
  • služební cesty do Japonska a Evropy

 

Co by jste na pozici měli splňovat ?

Zájem o technologie, ideálně technologie obrábění, montáž.

Schopnost učit se nové věci.

 VŠ technického směru, ale i středoškolák s praxí u nás najde uplatnění.

Angličtina na komunikativní úrovni by pro Vás měl být hračka.

 

Co za to nabízíme a na co se můžete těšit ?

  • být součástí odborníků pro automobilový průmysl
  • zázemí ve společnosti, kde se řídíme principem "Kvalita na prvním místě"
  • kontakt s nejnovější technologií
  • benefity ve formě dotovaného stravování ve vlastní jídelně, posilovnu, Kafetrii, školení, jazykové kurzy, dotované jízdné, firemní výlety a team-buildingy, prodlouženou dovolenou na 25 dní v roce a další.

 

Jdete do toho?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhej na ni zareagovat, těšíme se na Váš životopis!


 

Pokud máte o pracovní pozici zájem, zašlete nám životopis na adresu job@aisin.co.cz 

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost AISIN EUROPE CZECH MANUFACTURING  s.r.o., IČ 26052377, se sídlem Čížovská 456, 397 01 Písek zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy .Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze  v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, e-mailová adresa, telefonní číslo, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné další třetí osobě.  V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům v sídle naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností.“